900mm wide Double drawer pack White
Spacepro Aura double drawer pack White 900mm wide x 350mm high x520mm deep (including handle) includes a pair of drawer brackets to connect to the stanchions. Packing: Flatpacked, Instructions included (Stanchions not included)
| GTIN: | 26457940195 |
| Item Height: | 350mm |
| Item Width: | 900mm |
| Type: | Wardrobe interiors |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | 2685-900-WT |
| Weight: | 10kg |



