Aura Telescopic post 2110-2700mm
Telescopic post designed to fit ceiling heights of 2110-2700mm.
Coated in silver steel.
These posts are ideal for creating your perfect wardrobe storage system or being used for room dividers, display systems or a walk in wardrobe.
These posts fit from floor to ceiling and have fixing slots every 50mm to allow flexibility in your design of your interior system.
| GTIN: | 0026457940171 |
| Type: | Wardrobe interiors |
| Item Height: | 2100-2700mm |
| Item Width: | 25mm |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | 2632-000-SC |
| Weight: | 3kg |



