Cashmere tarckset 3607mm
Spacepro Top and bottom tracks for standard doors 3607mm (142") Cashmere
| GTIN: | 5055332152069 |
| Item Height: | 45mm |
| Item Width: | 95mm |
| Type: | Track sets |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | 1500-142-NK |
| Weight: | 4kg |



