Minimalist trackset 2745mm
Spacepro Minimalist top and bottom trackset Anodised aluminium silver 2745mm
| GTIN: | 5055332125698 |
| Item Height: | 54mm |
| Item Width: | 85mm |
| Type: | Track sets |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | 3899-2745-AN |
| Weight: | 5kg |


