Relax Additional Stanchion Support
Aluminium stanchion support that fits used to brace your stanchions with additional support back to the wall.
| GTIN: | 5055332136755 |
| Item Width: | 30mm |
| Item Height: | 40mm |
| Type: | Wardrobe interiors |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | SSR-8622-222-AN |
| Weight: | 0.3kg |


