Relax Grey textile shelf kit 1220x500mm
Relax shelf, Grey textile effect 1220mm wide x 25mm high x 500mm deep. It includes a pair of shelf brackets to attach to the stanchions. It doesnt include stanchions.
| GTIN: | 5055332159945 |
| Item Width: | 1220mm |
| Item Height: | 25mm |
| Type: | Wardrobe interiors |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | SSR-3090-1250-GT |
| Weight: | 7kg |


