Relax Grey textile shelf kit 900x330mm
Relax shelf, Grey textile effect 900mm wide x 25mm high x 330mm deep. It includes a pair of shelf brackets to attach to the stanchions. It doesnt include stanchions.
| GTIN: | 5055332159976 |
| Item Height: | 25mm |
| Item Width: | 900mm |
| Type: | Wardrobe interiors |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | SSR-3090-9033-GT |
| Weight: | 4kg |


