Relax hanger bar assembly 1220mm
Relax hanger bar 1220mm wide, can be cut down to any width and attached to the stanchion at any height thanks to the patented bracket system. Material: anodised aluminium with anti slip rubber gasket on the surgface to stop the hangers slipping and clanking
| GTIN: | 5055332106338 |
| Item Width: | 1220mm |
| Item Height: | 25mm |
| Type: | Wardrobe interiors |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | SSR-2022-048-AN |
| Weight: | 1.2kg |



