Relax Kit 2 Grey Textile
Wardrobe interior to suit a width of 1280mm, height of 2280mm (can be cut down. the depth is 500mmRelax kit 2 includes:2 x Relax Floor to Wall stanchions1 x Relax Hanger bar1 x 1220mm x 500mm x 25mm Grey Textile effect shelf1 x Pair of Relax shelf brackets2 x Relax shoe racksMaterial: Anodised aluminium
| GTIN: | 5055332154865 |
| Item Width: | 1280mm |
| Item Height: | 2280mm |
| Type: | Wardrobe interiors |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | REL-KIT-002A-LN |
| Weight: | 12.5kg |



