Relax Kit 5 Grey Textile
Wardrobe interior kit to suit a width of 1895mmand a height of 2280mm although shorter heights can be achieved by cutting down the posts Relax kit 5 includes: 3 x Relax Floor to Wall stanchions3 x Relax Hanger bars3 x 900mm x 500mm x 25mm Grey Textile effect shelves3 x Pairs of Relax shelf brackets2 x Relax shoe racks
| GTIN: | 5055332154919 |
| Item Width: | 1895mm |
| Item Height: | 2280mm |
| Type: | Wardrobe interiors |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | REL-KIT-005A-LN |
| Weight: | 30kg |



