Relax Kit 6 Grey Textile
Relax wardrobe interior kit to suit an opening width of 2470mm and a height of 2280mm although smaller height can be achieved by cutting down the stanchions
Relax kit 6 includes:
4 x Relax Floor to Wall stanchions
3 x Relax Hanger bars
3 x 550mm x 500mm x 25mm Grey textile effect shelves
2 x 900mm x 500mm x 25mm Grey textile effect shelves
5 x Pairs of Relax shelf brackets
1 x 550mm Grey textile effect drawer box featuring Blum tandem soft close drawer runners
1 x Pair of Relax drawer brackets
| GTIN: | 5055332154933 |
| Item Height: | 2280mm |
| Item Width: | 2470mm |
| Type: | Wardrobe interiors |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | REL-KIT-006A-LN |
| Weight: | 60kg |



