Relax Kit 7 Grey Textile
Wardrobe interior kit Relax Kit 7 to suit a width between 1640mm and 3080mm. anything from the max woidth down can be achieved by cutting down the hanger bars. Stanchion height 2280mm (can be cut down) Relax Kit 7 Grey textile includes 2 x Relax Floor to Wall stanchions2 x Relax Hanger bars4 x 550mm x 500mm x 25mm Grey Textile effect shelves4 x Pairs of Relax shelf brackets2 x 150mm Mini half stanchions (to attach the hanger bars to the wall)
| GTIN: | 5055332154957 |
| Item Width: | 1640-3080mm |
| Item Height: | 2280mm |
| Type: | Wardrobe interiors |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | REL-KIT-007A-LN |
| Weight: | 26kg |



