Relax Kit 8 Grey Textile
Wardrobe interior kit suitable foir a widtth of 2820mm and a height of 2280mm Relax kit 8 Grey textile includes:4 x Relax Floor to Wall stanchions3 x Relax Hanger bars3 x 900mm x 500mm x 25mm Grey Textile effect shelves3 x Pairs of Relax shelf brackets6 x Relax shoe racks (can be cut down)
| GTIN: | 5055332154971 |
| Item Height: | 2280mm |
| Item Width: | 2820mm |
| Type: | Wardrobe interiors |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | REL-KIT-008A-LN |
| Weight: | 38kg |



