Relax Linen/Grey textile F417ST10 double drawr box kit 900mm
Wardrobe interior drawerbox In Grey textile effect with two drawers. 900mm wide x 380mm high by 515mm deep. It includes brackets to attach to the stanchions. It doesnt include stanchions. Packing: Flatpacked
| GTIN: | 5055332159921 |
| Item Height: | 380mm |
| Item Width: | 900mm |
| Type: | Wardrobe interiors |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | SSR-2945-900-GT |
| Weight: | 15kg |




