Relax Mini Wall Stanchion
Relax aluminium attachment to fit your hanging rails or shelves to the wall and do not want to purchase an stanchion. 150mm high x 30mm deep with plastic end caps
| GTIN: | 5055332136748 |
| Item Height: | 150mm |
| Item Width: | 20mm |
| Type: | Wardrobe interiors |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | SSR-2305-006-AN |
| Weight: | 0.2kg |


