Relax pull down hanger bar kit 830mm
Relax pull down hanger bar, extendable between 830mm and 1150mm. (860mm high) If fitting these, please ensure you have enough clearance for the hanger to pull forward and down. Max load 8KG
| GTIN: | 5055332107571 |
| Item Width: | 830mm-1150mm |
| Item Height: | 860mm |
| Type: | Wardrobe interiors |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | SSR-2684-830-AN |
| Weight: | 3kg |



