Relax shoe rack assembly 1220mm
Relax Shoe rack 1220mm wide but can be cut down to any width. Anti-slip rubber coated aluminium rods. These shoe racks are attractive enough to be displayed in dressing rooms without doors
| GTIN: | 5055332106413 |
| Item Height: | 100mm |
| Item Width: | 1220mm |
| Type: | Wardrobe interiors |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | SSR-2123-048-AN |
| Weight: | 1.5kg |



