Relax White shelf kit 550x330mm
Relax shelf, White 550mm wide x 25mm high x 330mm deep. It includes a pair of shelf brackets to attach to the stanchions. It doesnt include stanchions.
| GTIN: | 5055332157774 |
| Item Height: | 25mm |
| Item Width: | 550mm |
| Type: | Wardrobe interiors |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | SSR-3090-5533-PW |
| Weight: | 2kg |


