Relax wire basket kit 900mm
Relax Wire basket, as the name indicates, Wire basket in an aluminium frame, wich allows you to store your smalls in full view. With pull out runners 900mm wide.
| GTIN: | 5055332106253 |
| Item Height: | 150mm |
| Item Width: | 900mm |
| Type: | Wardrobe interiors |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | SSR-2454-900-AN |
| Weight: | 3kg |


