Stone Grey trackset 1803mm
Spacepro Top and bottom tracks for standard doors 1803mm (71") Stone Grey
| GTIN: | 5055332152076 |
| Item Height: | 45mm |
| Item Width: | 95mm |
| Type: | Track sets |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | 1500-071-YS |
| Weight: | 2kg |



