Stone Grey trackset 2692mm
Spacepro Top and bottom tracks for standard doors 2692mm (106") Stone Grey
| GTIN: | 5055332152083 |
| Item Height: | 45mm |
| Item Width: | 95mm |
| Type: | Track sets |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | 1500-106-YS |
| Weight: | 3kg |



