Walnut trackset 1803mm
Spacepro Top and bottom tracks for standard doors 1803mm (71") Walnut
| GTIN: | 5055332166035 |
| Type: | Track sets |
| Item Height: | 45mm |
| Item Width: | 95mm |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | 1500-071-WB-SF |
| Weight: | 2kg |



