White trackset 2692mm
Spacepro Top and bottom tracks for standard doors 2692mm (106") White
| GTIN: | 0026457151065 |
| Type: | Track sets |
| Item Height: | 45mm |
| Item Width: | 95mm |
| Brand: | Spacepro |
| Condition: | New |
| Product Code: | 1500-106-WT |
| Weight: | 3kg |



